Kwadrat w EDU WIL: szczepienia ochronne – spotkanie ze studentami

Data
26.04.2024, godz. 17:00-19:00
Miejsce

Centrum Konferencyjne EDU WIL,
ul. Szyperska 14 w Poznaniu
piętro 6, wejście E

Dla kogo
studenci
Program

„Kwadrat w EDU WIL” to druga edycja cieszącego się dużą popularnością przedpandemicznego cyklu spotkań ze studentami „Na kwadracie w WIL”.

Tym razem, w ramach współpracy Wielkopolskiej Izby Lekarskiej i Stowarzyszenia Studentów IFMSA-Poland Oddział Poznań, spotykać się będziemy w przestrzeniach Centrum Konferencyjnego EDU WIL przy ul. Szyperskiej 14 w Poznaniu, gdzie w luźnej atmosferze rozmawiać będziemy o wyzwaniach współczesnej ochrony zdrowia.

Na najbliższym spotkaniu, zaplanowanym na piątek, 26 kwietnia 2024 o godz. 17:00 dyskutować będziemy o szczepieniach ochronnych.
Do dyskusji zaprosiliśmy dr n. med. Joannę Stryczyńską –Kazubską, pediatrę, autorkę wielu publikacji na temat szczepień ochronnych, wykładowcę na licznych konferencjach dla lekarzy, pielęgniarek oraz kursach szczepień, a także prof. Henryka Mruka, wybitnego specjalistę ds. komunikacji interpersonalnej i zachowań pacjentów, którzy spróbują przybliżyć Wam jak rozmawiać z osobami, które wahają się, czy stosować szczepienia ochronne.
Gospodarzami spotkania będą lek. Marcin Karolewski – wiceprezes Okręgowej Rady Lekarskiej Wielkopolskiej Izby Lekarskiej, lek. Wiktoria Andrzejewska – wiceprzewodnicząca Komisji ds. Młodych Lekarzy WIL oraz Anna Hejman – Prezydent IFMSA-Poland Oddział Poznań.

Spotkanie odbędzie się stacjonarnie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak obowiązują zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona!

Zapisy

Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy do 25 kwietnia 2024 r.

Cena

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak obowiązują zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona!

Informacje dodatkowe

Organizatorzy: