Spotkanie ze studentami „Kwadrat w EDU WIL: Wyjazdy na misje – przygoda życia czy realna pomoc?”

Data
14.06.2024, godz. 17:00-19:00
Miejsce

Centrum Konferencyjne EDU WIL,
ul. Szyperska 14 w Poznaniu
piętro 6, wejście E

Dla kogo
studenci
Program

„Kwadrat w EDU WIL” to druga edycja cieszącego się dużą popularnością przedpandemicznego cyklu spotkań ze studentami „Na kwadracie w WIL”.

Tym razem, w ramach współpracy Wielkopolskiej Izby Lekarskiej i Stowarzyszenia Studentów IFMSA-Poland Oddział Poznań, spotykać się będziemy w przestrzeniach Centrum Konferencyjnego EDU WIL przy ul. Szyperskiej 14 w Poznaniu, gdzie w luźnej atmosferze rozmawiać będziemy o wyzwaniach współczesnej ochrony zdrowia.

Tematem przewodnim najbliższego spotkania, zaplanowanego na 14 czerwca 2024 o godz. 17:00 będą wyjazdy na misje – przygoda życia czy realna pomoc?

Gospodarzami spotkania będą lek. Marcin Karolewski – wiceprezes Okręgowej Rady Lekarskiej Wielkopolskiej Izby Lekarskiej, lek. Wiktoria Andrzejewska – wiceprzewodnicząca Komisji ds. Młodych Lekarzy WIL oraz Anna Hejman – Prezydent IFMSA-Poland Oddział Poznań. Informacja o gościach spotkania zostanie opublikowana w późniejszym terminie.

Spotkanie odbędzie się stacjonarnie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak obowiązują zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona!

Zapisy

Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy do 13 czerwca 2024 r.

Cena

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak obowiązują zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona!

Organizatorzy